Alo; Ben Arzu, Hep İçinde Hissettiğin!

Hepimizin günlük yaşantımızda birçok isteği vardır. Kimimiz yeme içme arzusuyla, kimimiz teknoloji, kimimiz otomobil, kimimiz kıyafet, kimimiz ayakkabı arzusuyla yanıp tutuşuruz… Fakat fark ettiniz mi bilmiyorum ama saydığım bu isteklerin çoğu para ile elde edilip mutlu olunan istekler. Peki ya insanların istekleri bunlarla mı sınırlı? Keşke, ama tabii ki de değil. Bu noktada aslında insanlar cinsel bir ayrım noktasına çıkıyorlar ya gerçek bir ilişki ya da sex sohbet hattı deneyimleri oluyor.
Çünkü parayla satın alınabilen istekler bittikten sonra kadınlar ve erkeklerin duygusal anlamdaki istekleri oldukça farklılaşabiliyor. Kadınların istekleri küçük romantizmlerle mutlu olmak vs. iken erkekler bu konuda ne yazık ki içsel dürtüleri de etkili olmuş olacak ki biraz daha masraflılar. Çünkü erkeklerde duygusallık anlayışının sonu genellikle cinsellikle başlayıp muhteşem bir sex yapmakla sonlanmakta.

Bu da dolayısı ile bir partner ile mümkün. Birçoğunuz, fakat benim bir sevgilim-kız arkadaşım yok ki? Diyecek. Peki, 1 geceliğine size telefonun ucunda eşlik edebilecek kız arkadaşınız var desek? Evet, gerçekten var, sex sohbet hattı ucunda sizi bekleyen minik bir misafiriniz var bugün. İstediğiniz her şeyi rahatça konuşabileceğiniz, dilediğince cinsellik içeren sizi o gün neyin ne dozda doyuma ulaştırmasını istiyorsanız o şekilde eşlik edebilecek minik bir misafir.
Düşünsenize gerçekten harika değil mi? Belki bu yolu sürekli televizyondan, internetten, arkadaşlarınızdan duydunuz gördünüz ama uygulamaya cesaret edemediniz. Peki, hiç durup neden diye sordunuz mu kendinize? Ne kısıtlayabilir ki alt tarafı bir telefon konuşmasını? Hem artık siz yeterince olgun bir bireysiniz, cinsellikte yaşamınızın bir parçası olduğuna göre o zaman ne duruyorsunuz? Sevgilinizin olmaması cinsel hayatınızın da yok olduğu anlamına gelmiyor ki, sex sohbet hattı sizin için var belki de. Kız arkadaşınız olsa zaten onla yaşardınız bu isteklerinizi. Bence artık sınırlarınızı aşmanız için tam da uygun bir gün. Rahatlayın ve sadece tuşlara dokunun, gerisi zaten tam da hayal ettiğinizi yaşayarak gelecek. Unutmak mı istediniz, merak etmeyin gözlerinizi kapayıp uyuyunca zaten istemsiz unutacaksınız.